Green Blue Red

Новини

Штучний інтелект зміг знайти надпотужний антибіотик

PDFPrintE-mail

Wednesday, 13 October 2021 18:42

Не так давно ШІ допоміг вченим з Массачусетського технологічного інституту знайти новий надпотужний антибіотик, який здатний знищувати супербактеріі.

Read more...

 

У Верховній Раді підняли питання про державну підтримку хворих зі СМА

PDFPrintE-mail

Tuesday, 07 September 2021 20:54

Сьогодні, 7 вересня, під час першого пленарного засідання 6-ї сесії Верховної Ради ІХ скликання, народний депутат України Іван Крулько звернувся з трибуни до парламенту, Кабінету Міністрів та Міністерства охорони здоров'я із закликом прийняти спеціальну програму для підтримки людей зі спінальною м'язовою атрофією(СМА).

Read more...

 

Стало известно, почему люди с возрастом острее чувствую холод

PDFPrintE-mail

Monday, 06 September 2021 00:15

Главное: С возрастом люди сильнее чувствуют холод. В организме уменьшается количество иммунных клеток.

Детали: Ученые из Йельского университета и Калифорнийского университета в Сан-Франциско объяснили, почему люди с возрастом сильнее чувствуют холод. Их отчет цитирует издание Cell Metabolism.

Read more...

 

Дмитрий Разумков: "Дома я говорю на русском. В вопросах языка нужно идти через пряник, а не кнут"

PDFPrintE-mail

Thursday, 26 August 2021 19:28

Об этом и многом другом в "Первом подкасте" журналисту и телеведущему Василию Апасову рассказал Председатель Верховной Рады Украины Дмитрий Разумков.

Read more...

 

В ВОЗ объяснили, почему нельзя много работать

PDFPrintE-mail

Wednesday, 19 May 2021 19:00

Эксперты Всемирной организации здравоохранения предупреждают о смертельной опасности регулярных переработок. 

Read more...

 

Щодо проведення громадської експертизи діяльності МОЗ України

PDFPrintE-mail

Wednesday, 12 May 2021 22:59

«Експертна спільнота пацієнтів України» провела громадську експертизу щодо забезпечення життєвих потреб найбільш уразливих груп пацієнтів, в першу чергу таких як діти, люди похилого віку, хворі на орфанні захворювання, онкологічні хворі, тощо лікарськими препаратами аптечного виробництва з персоналізованим дозуванням. 

Read more...

 

ЄС не продовжуватиме контракти на вакцини AstraZeneca та Johnson & Johnson – ЗМІ

PDFPrintE-mail

Wednesday, 14 April 2021 22:37

Єврокомісія вирішила не продовжувати контракти на вакцину проти COVID-19 у наступному році з такими компаніями, як AstraZeneca та Johnson & Johnson.

Read more...

 

Фаворов рассказал о новых усовершенствованиях в разработке украинской вакцины от COVID-19

PDFPrintE-mail

Monday, 29 March 2021 20:15

КИЕВ. 26 марта. УНН. Ученые украинской компании “Диапроф-Мед” и американской “DiaPrep System Inc.” продолжают совершенствовать разработанный ими кандидат в вакцины от COVID-19. О том, каких достижений в процессе работы над вакциной им удалось достичь, УНН рассказал доктор медицинских наук, международный эксперт в сфере здравоохранения и эпидемиологии и президент компании “DiaPrep System Inc.” Михаил Фаворов, который осуществляет общее научно-стратегическое направление в разработке украинской вакцины.

Read more...

 

УКРАИНСКІЙ ВАКЦИНІ - БУТИ. СЬОГОДНІ ЧИ ПІЗНІШЕ?

PDFPrintE-mail

Monday, 29 March 2021 20:10

GETTY IMAGESДнями науковці презентували Володимиру Зеленському перші результати доклінічних досліджень "оригінального українського кандидата у вакцини" від Covid-19. Вже незабаром президент дав інтерв'ю, в якому розсипався компліментами на адресу нової розробки.

Read more...

 

Профессор из Гарварда Геннадий Фузайлов: Смерть – не худшее, что может случиться с человеком

PDFPrintE-mail

Wednesday, 24 March 2021 19:02

 "Зачем вы все это делаете?" ─ чаще всего спрашивают в Украине Геннадия Фузайлова, профессора Гарвардской медицинской школы и врача клиники Massachusetts General Hospital. С 2010-го он каждый год прилетает из Бостона со своей командой, чтобы бесплатно лечить детей от ожогов в стране, которая сама напоминает сплошной ожог. 

Read more...

 

Щодо відсутності в Україні вакцини БЦЖ, питання відповідальності за зрив своєчасних поставок вакцини та нанесення шкоди здоров’ю та життю дітей України

PDFPrintE-mail

Tuesday, 23 February 2021 16:57

24-7Відкрите звернення до Прем’єр-міністра України         

Туберкульоз – це захворювання, визнане світовою спільнотою як інфекційне і особливо небезпечне для населення, що, як і COVID-19, має здатність передаватися з диханням людини і уражати легені. Статистика щодо туберкульозу як світова, так і вітчизняна, вражає.

Read more...

 
 

ПРО НОВУ ПАНДЕМІЮ З 75-ВІДСОТКОВОЮ СМЕРТНІСТЮ ПОПЕРЕДИЛИ ВЧЕНІ

PDFPrintE-mail

Monday, 22 February 2021 22:48

Після зараження вірусом у людини починається запалення головного мозку, що переходить в набряк.

Read more...

 
 

Оперативна відповідь

PDFPrintE-mail

Wednesday, 10 February 2021 18:46

МОЗ України оперативно відреагувало на запит на публічну інформацію. Проте, я буду послідовно наполягати на відповіді безпосередньо від МОЗ України, а не від талановитих, як це видно із змісту статуту Центру громадського здоров'я (ЦГЗ), вигадників із ЦГЗ. Подивимось, як далі відреагує саме МОЗ України.

З повагою, Ігор Горбасенко 

Read more...

 
 

Украинцы страдают не только от коронавируса. Заболеваемость туберкулезом растет третий месяц подряд

PDFPrintE-mail

Wednesday, 10 February 2021 18:35

Врач. Фото: PixabayКира Молчанова

В январе зарегистрировано 1 265 случаев туберкулеза, что на 2,7% больше по сравнению с предыдущим месяцем. Об этом говорится в сообщении Центра общественного здоровья, передают Українськi Новини.

Read more...

 
 

Громадська експертиза ефективності діяльності Міністерства охорони здоров’я України щодо забезпечення уразливих груп пацієнтів лікарськими препаратами аптечного виробництва з персоналізованим дозуванням

PDFPrintE-mail

Sunday, 07 February 2021 18:15

Точне персоналізоване дозування лікарських засобів, відповідно до сталої світової практики, життєво необхідне для якісної сучасної медичної допомоги уразливим групам пацієнтів.

Відсутність можливості виготовлення препарату з персоналізованим дозуванням гарантовано утворює ризик для життя та здоров’я пацієнтів, зокремадля дітей, людей похилого віку, хворих на орфанні захворювання, онкологічні захворювання, гемофілію, тощо.

Read more...

 
 

ЗАПИТ НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

PDFPrintE-mail

Sunday, 07 February 2021 17:06

Міністру МОЗ України М. Степанову.

Шановний Максиме Володимировичу!

Підпорядкована МОЗ України Державна установа «Центр громадського здоров’я» МОЗ України вирішила втерти ніс академічним закладам і творити високу науку, а також, не більше, ні менше, розглядати питання щодо присвоєння наукових звань створеною всередині себе науковою радою.

Read more...

 
 

Походження СНІДу: знайдено можливого нульового пацієнта

PDFPrintE-mail

Thursday, 04 February 2021 20:01

Професор Жак Пепін, епідеміолог з Університету Шербрука в Канаді припустив, що першою людиною, інфікованою ВІЛ, став солдат часів Першої світової війни, який голодував.

Read more...

 
 

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

PDFPrintE-mail

Tuesday, 29 December 2020 07:41

novyy-god

Щиро вітаємо Вас із Різдвом Христовим та новим 2021 роком.

Нехай він принесе здійснення заповітних бажань, подарує нові надії, відкриє перспективні горизонти і стане плідним роком для нових досягнень в кар'єрі та особистому житті!

З глибокою повагою та найкращими побажаннями,

Міжнародна журналістська асоціація "Здоров'я без кордонів"

 
 

Комплементарное медицинское страхование: рисуя линии жизни

PDFPrintE-mail

Monday, 19 October 2020 01:54

imgkkІнтерв‘ю К. Косяченка часопису «Приватний лікар»

Комплементарное медицинское страхование: рисуя линии жизни

Тема медицинского страхования будоражит умы социума, ибо услуги здравоохранения дорожают не по дням, а по часам, а существовавшие ранее государственные программы поддержки лечения резко сокращены или не финансируются вообще. При этом для подавляющего большинства граждан Украины финансовое бремя лечения тяжелых, редких или системных заболеваний совершенно неподъемно, и потому пришло время задуматься о медицинском страховании как цивилизованном способе защиты от форс-мажоров. Редакция журнала «Приватний лікар» беседует с Константином Леонидовичем Косяченко — профессором, доктором фармацевтических наук, заведующим кафедрой организации и экономики фармации НМУ им. А. А.Богомольца, заслуженным работником фармации Украины, членом Координационного совета Украинского медицинского экспертного сообщества (УМЕС).

Read more...

 
 

Знайдено перший препарат, який є ефективним проти лихоманки Ебола

PDFPrintE-mail

Monday, 19 October 2020 01:24

В середу Управління з продовольства і медикаментів США (FDA) затвердило потрійну суміш антитіл як перше лікування вірусу Ебола, надавши підтвердження, що подібні препарати розробляються для лікування COVID-19.

Read more...

 
 

Page 1 of 14

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com