Green Blue Red
Матеріали засідань Національної Ради

Протокольне рішення засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу від 25 липня 2013 року

PDFPrintE-mail

Monday, 12 August 2013 15:36

Пропонуємо до відома та врахування у роботі протокольне рішення засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу від 25 липня 2013 року.

 

14 грудня 2009 року

PDFPrintE-mail

Thursday, 01 July 2010 07:13

 Питання, що розглядалися:
1. Звіт про роботу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу за 2009 рік.
2. Інформація про рекомендації групи технічної оцінки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією щодо участі у 9 раунді Заявки від України  по компоненту «туберкульоз».
3. Інформація про результати роботи 20-засідання правління Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією 9-11 листопада 2009 року, м. Адіс Абеббі, Ефіопія.
4. Про подання апеляції від України до Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на рекомендації групи технічної оцінки щодо участі у 9 раунді Заявки від України по компоненту «туберкульоз».
5. Щодо звернення портфоліо-менеджера Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією Андреаса Тамберга стосовно звільнення товарів, які закуповуються у рамках програм за підтримки ГФ, від податків та зборів.
6. Щодо затвердження персонального складу Комітетів Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції СНІДу (Комітету з регіональної політики, Комітету з програмних питань).
7. Щодо діяльності Чернігівської обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу Чернігівської обласної державної адміністрації.
8. Можливі шляхи створення системи незалежного контролю реалізації програми Глобального Фонду в Україні.

Read more...

 

11 вересня 2009 року

PDFPrintE-mail

Thursday, 01 July 2010 07:04

Питання, що розглядалися:
1.     Організаційні питання. Інформація про зміни персонального складу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.
2. Щодо оцінки чисельності кількості осіб, які живуть з ВІЛ в Україні.
3. Щодо підготовки Національного звіту з моніторингу виконання рішень Декларації про відданість справі боротьби з ВІЛ/СНІДом за 2008-2009 роки.
4. Щодо створення Комітетів Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції СНІДу.
5. Щодо діяльності Чернігівської обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу Чернігівської обласної державної адміністрації.
6. Інформація про продовження фінансування ІІ фази проекту 6-го раунду Глобального фонду боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією «Підтримка профілактики ВІЛ/СНІДу, лікування та догляду для найуразливіших груп населення України» 2007-2011 рр. Звіт за результатами виконання програми 1-ої фази 6-го раунду Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією по компоненту “СНІД”.
7. Про удосконалення міжвідомчої координації діяльності та міжсекторальної взаємодії органів виконавчої влади і неурядових організацій та контролю на центральному і регіональному рівнях у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу.
8. Про збільшення рівня фінансування заходів Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007-2011 роках на закупівлю діагностичного обладнання та закупівлю протитуберкульозних препаратів ІІ ряду при доопрацюванні проекту Закону України “Про Державний бюджет України на 2010 рік”.

Read more...

 

28 травня 2009 року

PDFPrintE-mail

Thursday, 01 July 2010 06:22

ПРОТОКОЛЬНЕ РІШЕННЯ № 10
засідання Національної Ради з питань
протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

28 травня 2009 року,
м. Київ, вул. Грушевського,7
МОЗ, зал Колегій МОЗ

 

Головуючий: Перший заступник Голови Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, Міністр охорони здоров’я України Князевич В.М.

 

Присутні: члени Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу та запрошені: представники державних установ, міжнародних та неурядових організацій, представники засобів масової інформації, представники правління Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

ВИРІШИЛИ:
1.     Доопрацювати із врахуванням коментарів консолідовану Заявку від України до Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на 9 Раунд по компоненту «туберкульоз».
 
2.     Затвердити 5 основних субреціпієнтів гранту Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією 9 Раунду по компоненту «туберкульоз» таких як: Всеукраїнський центр контролю за туберкульозом, Державний департамент з питань виконання покарань, Український Червоний Крест, РАТН, Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні.
 
3.     Оголосити відкритий конкурс обрання субреципієнта по компоненту «Адвокація, комунікація, соціальна мобілізація» гранту Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією 9 Раунду по компоненту «туберкульоз» після отримання Україною цього гранту.
 
4.     Затвердити консолідовану Заявку від України до Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на 9 Раунд по компоненту «туберкульоз».
 
5.     Взяти до уваги і затвердити заключний звіт “Комплексна зовнішня оцінка національних заходів з протидії СНІДу в Україні” в прийняти заходів протидії СНІДу.
 
6.     Взяти до уваги і затвердити звіт ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» щодо виконання проекту «підтримка профілактики ВІЛ/СНІДу, лікування та догляду для найуразливіших груп населення України».
 
7.     Взяти до уваги стан розробки національного Операційного плану (НОП) на 2010-2013.

Read more...

 

7 квітня 2009 року

PDFPrintE-mail

Wednesday, 30 June 2010 10:22

Питання, що розглядалися:
1. Про хід підготовки заявки від України до Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на участь у 9 раунді по компоненту «туберкульоз». Обрання Основного реципієнта.
2. Про хід підготовки Заявки від України до Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на участь у 9 раунді по компоненту «СНІД». Обрання фасилітатора Заявки. Затвердження процедурних документів щодо підготовки та подання Заявки до Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією у 9 раунді по компоненту « СНІД».
3.     Обговорення та затвердження запиту від України до Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на продовження фінансування 2-гої фази Програми 6-го Раунду «Підтримка з метою запобігання ВІЛ/СНІД, лікування і догляд для найуразливіших верств населення в Україні» на період з липня 2009 до червня 2012 р.
4. Про надання медичної допомоги особам взятим під варту, хворим на туберкульоз.
5. Щодо діяльності Кіровоградської обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Read more...

 

17 березня 2009 року

PDFPrintE-mail

Wednesday, 30 June 2010 10:11

Питання, що розглядалися:
1. Про затвердження звіту про стан виконання заходів Національної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД на 2004 – 2008 роки
2. Про хід підготовки заявки від України до Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на участь у 9 раунді по компоненту «туберкульоз». Обрання  Основного реципієнта. 
3. Про хід підготовки Заявки від України до Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на участь у 9 раунді по компоненту «СНІД». Обрання фасилітатора Заявки. Затвердження процедурних документів щодо підготовки та подання Заявки до Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією у 9 раунді по компоненту « СНІД».
4. Про порядок подання запиту від України до Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на продовження фінансування 2-гої фази Програми 6-го Раунду «Підтримка з метою запобігання ВІЛ/СНІД, лікування і догляд для найуразливіших верств населення в Україні» на період з липня 2009 до червня 2012 р.
5. Про надання медичної допомоги особам взятим під варту, хворим на туберкульоз.
6. Щодо діяльності Кіровоградської обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Read more...

 

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com