Green Blue Red

Медики назвали хворобу, яка сигналізує про ризик розвитку раку

PDFPrintE-mail

Цукровий діабет другого типу може сигналізувати про ранню стадію раку підшлункової залози, з’ясувала група американських учених. Висновки дослідників опубліковані в журналі Національного інституту онкології США.

Онкологи проаналізували дані про майже 49 тисяч пацієнтів за період з 1993 по 2013 рік. З’ясувалося, що у людей, котрі страждають діабетом другого типу, в 2,3 рази підвищується ризик виявлення раку підшлункової залози. При цьому більшій небезпеці були схильні пацієнти з діабетом на ранніх стадіях.

“Отримані нами дані підтверджують гіпотезу про те, що діабет, що нещодавно почався, – це прояв раку підшлункової залози, а довгостроковий діабет є чинником ризику злоякісної пухлини”, – говориться в роботі.

Автори дослідження відмічають, що подібний зв’язок непридатний до інших онкологічних захворювань, таким як рак грудей, простати або колоректальний рак.

Цукровий діабет другого типу – це ендокринне захворювання, що розвивається в результаті зростання несприйнятності організму до інсуліну. За статистикою ВООЗ, у світі налічують 347 мільйонів хворих цукровим діабетом, причому приблизно кожні 9 з 10 хворих страждають від діабету другого типу.

Джерело: wworld.com.ua

https://svidok.online/

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com