Green Blue Red

Великобританії загрожує епідемія гонореї

PDFPrintE-mail

Як повідомляє видання TheGuardian, британські лікарі сильно стурбовані можливістю поширення "супергонореі" по всій країні.

Експерти вважають, що штам венеричного захворювання, стійкий до впливу ліків, може стати повністю невиліковним, якщо виробить імунітет до останнього ефективного антибіотика, який ще здатний з ним боротися.

Влада Великобританії докладає чималих зусиль, щоб розшукати сексуальних партнерів інфікованих людей. Нагадаємо, що одним з наслідків захворювання гонореєю може стати безпліддя. Проте Управління охорони здоров'я Англії (РНЄ) визнало, що зусилля щодо стримування поширення хвороби мали "обмежений успіх".

Лікарі Великобританії стали бити на сполох після того, як канцлер казначейства Джордж Осборн попередив, що в разі бездіяльності стійкість інфекції до антибіотиків стане "ще більш серйозною загрозою для людства, ніж рак".

Представники PHE заявили, що збільшення випадків захворювання супергонореєю є "ще одним свідченням вельми реальної загрози того, що стійкість до антибіотиків завадить боротьбі з інфекцією".

http://bublbe.com

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com