Green Blue Red

ПРОРИВ У ЛІКУВАННІ РАКУ: БРИТАНІЯ СЛІДОМ ЗА США ДОЗВОЛИЛА ВИКОРИСТАННЯ НОВОГО ПРЕПАРАТУ

PDFPrintE-mail

У Великій Британії дозволили використовувати новий медичний препарат, який зупиняє поширення раку шкіри та легенів.

Як повідомляє BBC Україна, застосування препарату Ніволумаб уже зараз називають проривом у лікуванні онкологічних захворювань. Він відновлює нормальну імунну реакцію організму. Дослідження у сфері імунотерапії онкологічних захворювань тривають уже давно, але в заголовки новин потрапили тільки зараз, після доповіді групи британських медиків на засіданні Американського товариства клінічної онкології.

В одному з клінічних випробувань, коли пацієнти разом з Ніволумабом приймали вже схвалений для вживання Іпілімумаб, у 58% пацієнтів меланома менш ніж за рік припинила поширюватися. У іншому клінічному випробуванні коефіцієнт виживання серед деяких хворих раком легенів збільшився понад у два рази. У Великій Британії оголосили, що така терапія відтепер дозволена для лікування раку шкіри і легенів.

"За останні кілька років у Великій Британії збільшилася кількість випадків виникнення меланоми", - каже керівниця організації Melanoma UK Джилл Наттадд. "Ми вітаємо сьогоднішні новини (про дозвіл використання Ніволумаба), бо це збільшує можливість вибору терапії для пацієнтів і може призвести до збільшення тривалості життя", - стверджує вона.

У США використання Ніволумаба для боротьби з раком було схвалено в грудні 2014 року. Результати клінічних випробувань опублікували у 2013 році.

www.5.ua

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com