Green Blue Red

Громадська експертиза стану надання паліативної та хоспісної допомоги хворим на важкі форми туберкульозу в Україні

PDFPrintE-mail

21 грудня 2010 року за ініціативою Фундації «Громадський рух «Українці проти туберкульозу» відбувся круглий стіл «Громадська експертиза стану надання паліативної та хоспісної допомоги хворим на важкі форми туберкульозу в Україні»

Участь у круглому столі взяли представники Комітету з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам МОЗ України, національних та міжнародних неурядових організацій, національні експерти в галузі паліативної допомоги.

На круглому столі були представлені результати аналітичного дослідження стану надання паліативної та хоспісної допомоги хворим на туберкульоз у термінальній стадії в регіонах України та аналізу нормативної бази України, що регламентує надання паліативної та хоспісної допомоги хворим на туберкульоз у термінальній стадії.

Також учасники круглого столу ознайомилися із досвідом надання паліативної допомоги в Миколаївській області та місті Севастополі.

Ви можете завантажити матеріали круглого столу:

Аналіз чинної нормативної бази України, що регламентує надання паліативної та хоспісної допомоги хворим на туберкульоз у термінальній стадії

Аналітичне дослідження стану надання паліативної та хоспісної допомоги хворим на туберкульоз у термінальній стадії в регіонах України

Інформація про стан надання хоспісної та паліативної допомоги хворим на туберкульоз у термінальній стадії у місті Севастополі. Погляд громадськості на стан надання паліативної та хоспісної допомоги хворим на туберкульоз у термінальній стадії в Україні.

ОСОБЛИВОСТІ ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com